Algemene Gegevens

 

De organisatie van een evenement als het Historisch Weekend vraagt de inzet van een groot aantal mensen. Gelukkig kunnen we ook dit jaar weer rekenen op ruim 90 vrijwilligers met wie we het Historisch Weekend in 2019 weer groots op de kaart willen zetten.

 

Extra handen kun je niet genoeg hebben, nieuwe vrijwilligers zijn altijd van harte welkom.

 

Zonder aan de inzet van wie dan ook voorbij te willen gaan, staan hieronder de mensen vermeld die de dagelijkse gang van zaken binnen de organisatie behartigen.



Naam Stichting Historisch Weekend Den Helder
Postadres Drs. F. Bijlweg 71H, 1784 MC  Den Helder
Website www.historischweekend.nl
E-mail info@historischweekend.nl
KvK NW-Holland 37093760
IBAN NL32 RABO 0109 0284 49  
BIC/ SWIFT    RABONL2U
BTW NL8099.18.663.B01

 

Bestuur

 

Voorzitter Rob Timmerman vz@historischweekend.nl

06-53212100
Secretaris  Liesbeth Slopsma secretaris@historischweekend.nl

06-28129358
Penningmeester

Menno Vos

penningmeester@historischweekend.nl                   06-22291445
Alg. bestuurslid Jan Boshamer

janboshamer@planet.nl

06-27187888
Public Relations    Erik te Boekhorst

ert@xs4all.nl

0223-632452

Veiligheid

Pieter van Kralingen     pvankralingen@msn.com 06-51377119

 

Coördinatoren

 

Terreinbeheer  

Erik Lensen
Peter Kaleveld

  e.lensen@quicknet.nl 
p.kaleveld@gmail.com
06-
06-
36117815
51302683
Klassieke autos  

J.W. Geele

 

Volvo142@quicknet.nl

06- 12678638
Vrachtwagens   Erik Lensen
Henk Poortman
 

e.lensen@quicknet.nl 
roel82@xs4all.nl

06-
06-
36117815
53593804
Klassieke motoren   Maurice Braat   mauricebraat@gmail.com 06- 10541099
Militaire voertuigen    Maurice Braat   mauricebraat@gmail.com 06- 10541099
Brandweer   Joop Smit   J.D.Smit@quicknet.nl 06- 52302557
Agrarische voertuigen   Henk Voorthuyzen   bg.jonker@kpnmail.nl 06- 30910259
Historische schepen   Dirk Bruin   d_bruin@dds.nl 06- 22908963
Website    Niels Eenkhoorn   nielseenkhoorn@hotmail.com 06-

46016040

Vrijwilligers   Rob Zellerath   zel-en-ko@hetnet.nl
06- 44261876
Verkeer  

 Henk Harlaar
Anneke Mooy
Piet Hendriks

  hj.harlaar@quicknet.nl
arm.mooy@quicknet.nl 
hendriksp@quicknet.nl

06-
06-
06-

38311485
20806574
46752298

Markt   Henri Wint  

marktmeesterhistorischweekend@quicknet.nl

06- 50414261
EHBO   Erik van Seeventer  

ehbo-diensten@knv-ehbo-dh.nl

06- 15415311
Entertainment   Sikina Pincetti  

info@sikina.nl

06-  53872112